Dla kogo jest Data Science?

Niezależnie czy prowadzisz sklep internetowy, startup w modelu SaaS czy tradycyjny biznes w internecie - osoba odwiedzająca Twoją stronę to Twój potencjalny klient. Jeśli większość z nich odchodzi bez konwersji, należy zadać sobie pytanie co jest tego przyczyną. A tych może być wiele: od mało intuicyjnej strony, przez niewystarczające podgrzanie odbiorcy w trakcie przeprowadzania go przez poszczególne kroki, na nieskutecznym pozyskiwaniu ruchu kończąc. 

Jeśli zatem wydajesz pieniądze na generowanie sprzedaży i część z nich nigdy się nie zwraca, warto przyjrzeć się bliżej źródłu problemu i postarać się znaleźć rozwiązanie. Takim rozwiązaniem może być dokładny audyt zawierający analizę ruchu i zachować na stronie. Dzięki temu nie tylko będziesz w stanie spojrzeć na swoją stronę oczami klienta, ale także zrozumiesz, jak to on z niej korzysta, co go odstrasza, a co angażuje. Uzbrojony w takie dane będziesz mógł lepiej dopasować ofertę, a co za tym idzie - zwiększyć sprzedaż w swojej firmie. 

Dokonując dokładnej analizy bierzemy pod uwagę wiele czynników. Przyglądamy się dokładnie narzędziom analitycznym, z których najprawdopodobniej korzystasz (Google Analytics, Google Search Console), ale także wykorzystamy heatmapy, aby poznać trendy odwiedzalności Twojej witryny. Przeprowadzimy audyt User Experience i zasugerujemy rozwiązania, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes. Na końcu przyjrzymy się temu, skąd przychodzą płacący klienci i zasugerujemy jak możesz pozyskać ich więcej. Dogłębnie sprawdzimy Twoje kanały lead generation oraz proces podgrzewania leadów, aby zoptymalizować proces sprzedażowy i powiększyć ROI, czyli zwrot z inwestycji na reklamę.

Zadaj niezobowiązujące pytanie!

Twoje dane są z nami bezpieczne. Ich administratorem jest 3CityWeb.pl, identyfikujący się NIP: 5842770439, z siedzibą przy ul. Lęborskiej 3B w Gdańsku. Podane wyżej informacje wykorzystamy wyłącznie do odpowiedzi zapytania ofertowe. Nigdy nie użyjemy ich do wysyłki newsletterów, ofert specjalnych czy promocji.