W marketingu działamy od blisko dekady!

Doświadczenie zdobywaliśmy realizując projekty dla licznych marek na całym świecie podczas wieloletniej pracy etatowej. Stawiając pierwsze kroki w obsłudze digital & performance marketingowej dla firm działających w branżach finansowych, technologicznych, mediowych czy edukacyjnych, coraz lepiej rozumieliśmy priorytety i potrzeby biznesowe, które pchają przedsiębiorców do wchodzenia w nowe kanały marketingowe. Wykonując coraz to bardziej wymagające zadania stwierdziliśmy, że czas odejść od nieformalnego kolektywu specjalistów z zakresu reklamy paid media, SEO i projektowania stron www i stworzyć agencję interaktywną 3CityWeb.pl.

Chociaż specjalizujemy się w procesie generowania leadów sprzedażowych z wykorzystaniem Google Ads, ekosystemu reklmowego Facebooka oraz rozwiązań pochodnych (LinkedIn, VK.com, Twitter, Bing), to w ciągu ostatnich lat mieliśmy okazję pracować przy wielu projektach, które powierzyli nam klienci z całego świata, reprezentujący niezliczone branże i sektory gospodarki.

Jako 3CityWeb.pl mocno działamy na rynku australijskim, gdzie wspieramy lokalne firmy w procesie pozyskiwania klientów na usługi edukacyjne, a także pomagamy agencjom rekrutacyjnym w zwiększeniu widoczności online oraz docieraniu do odpowiednich kandydatów. Sami także rozwijamy projekty związane z Australią, do których zaliczyć należy chociażby serwis informacyjny AustralianLiving.pl - najlepiej wypozycjonowany oraz najbardziej widoczny w sieci specjalistyczny serwis o australijskim rynku pracy, programie wizowym czy tamtejszych atrakcjach turystycznych. 

Bliskie jest nam również e-commerce. Chcemy, aby nasi klienci wiedzieli, że rozumiemy ich problemy, potrzeby oraz priorytety, dlatego lepiej wczuć się w ich skórę powołaliśmy do życia sklep internetowy Doggos.pl, który traktujemy jako idealny sposób do powiększania naszej wiedzy związanej z prowadzeniem i rozwijaniem biznesu polegającego na sprzedaży produktów osobom fizycznym.

Na chwilę obecną obsługujemy blisko 30 firm z całego świata i pomagamy im spełniać ich założenia biznesowe na Google Ads, Facebooku czy względem SEO. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca przede wszystkim gwarantowała efekty, dlatego jesteśmy pewni, że jeśli zdecydujesz się na sprawdzenie czy nasi partnerzy są zadowoleni z naszej współpracy, usłyszysz o nas tylko pozytywne opinie. Sprawdź nas!

australiastudy
EuroEmpleos
mobitouch_logo
braincode