95.53%

Tylu polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google
(wrzesień 2018)

60%

Może wynieść udział ruchu organicznego na dobrze wypozycjonowanej stronie

50%

Nawet tyle wynosi współczynnik kliknięć dla strony znajdującej się na szczycie SERP-ów

4 tygodnie

Już po takim czasie można zaobserwować pierwsze wzrosty pozycjonowanej strony

Jak działamy?

Wielu specjalistów SEO pilnie strzeże swoich technik pozycjonowania, ukrywając się za niewiele mówiącymi terminami pokroju "autorskie zaplecze backlinków" czy "optymalizacja pod kątem najnowszych wytycznych Google". O ile zrozumienie tego typu sformułowań nie sprawia problemów osobom zajmującym się pozycjonowaniem, tak dla przedsiębiorcy, który po prostu chce, aby jego strona była bardziej widoczna w wyszukiwarce, brzmi to co najmniej tajemniczo.

W 3CityWeb.pl cenimy sobie transparentność, dlatego od samego początku jasno określamy, czym dla nas jest SEO i co (w oparciu o nasze doświadczenie) jest efektywnym działaniem w kierunku zwiększenia udziału ruchu organicznego na witrynie. 

report1

Poznanie celu biznesowego

Pozycjonować można różnie. Z naciskiem na lokalne wyniki albo na cały kraj lub globalnie. Zanim zaczniemy pracować nad dalszymi krokami, konieczne jest zrozumienie potrzeb klienta i ustalenie, jaki efekt chce się osiągnąć.
responsive (1)2

Audyt strony i optymalizacja

Kolejnym działaniem jest dostosowanie strony, aby algorytmy Google przychylniej patrzyły na jej zawartość. Stosowanie odpowiednich nagłówków, danych meta każdej podstrony czy zadbanie o szybkość ładowania. To tylko przykłady tego, co należy wziąć pod uwagę przy optymalizacji witryny.
responsive3

Zbudowanie zaplecza treści

Niezależnie czy mowa tutaj o blogu czy rozbudowie istniejących już wpisów na stronie. Należy dać możliwość bycia wyszukanym w Google. Stosując odpowiednie słowa kluczowe można zwiększyć szanse, że po wpisaniu frazy związanej z naszym biznesem, zostaniemy zauważeni przez internautów.
browser4

Pozyskanie linków do strony

Algorytmy Google uważają, że skoro inni wydawcy linkują do naszych treści, te są wartościowe. Jeśli strony wiarygodne w oczach zamieszczają odnośniki do naszej witryny, my sami zyskamy autorytet i awansujemy w wynikach wyszukiwania.

Zadaj niezobowiązujące pytanie!

Twoje dane są z nami bezpieczne. Ich administratorem jest 3CityWeb.pl, identyfikujący się NIP: 5842770439, z siedzibą przy ul. Lęborskiej 3B w Gdańsku. Podane wyżej informacje wykorzystamy wyłącznie do odpowiedzi zapytania ofertowe. Nigdy nie użyjemy ich do wysyłki newsletterów, ofert specjalnych czy promocji.